medya@uobenkural.com.tr  ||  0 850 305 08 24 Hakkımızda Künye Bize Ulaşın
IMG-LOGO

U.Oben KURAL - Medya Grubu

2006'dan bu yana Yazılım, Tasarım ve Fotoğrafçılık alanında hizmet verip markalaşan ismimize güncel haberler yazılımımızı entegre ederek medya sektörününde de var olmaya başladık. En güncel haberler ile anında dünyadan haberdar olmak yaşadığımız dönemde hakkımız bu nedenle; çok yakında yeni mecralar ile sizlerle birlikte olmaya devam edeceğiz.

Peki kimdir U.Oben KURAL


27 eylül 1986 tarihinde Tekirdağ Saray'da dünyaya geldim. Mutlu bir çocukluk yılları ile öğrenim hayatına doğduğu kasabada giriş yaptı. Hızlı, yapıcı, her çocuk kadar şımarık, çok çalışkan olmayan lakin başarılı olabilen yıllar ardından.

İlk öğretim bitmiş, orta öğretime geçmiştim. Sanırım orta öğretim yıllarımın nasıl geçeceği ilköğretim yıllarımdan belli idi.Orta öğretimini Tekirdağ / Çerkezköy - Tekirdağ Saray / Büyükyoncalı ve İstanbul Maltepe'de tamamlayabildim, diyeceksiniz ki lise dönemi nasıl olur da 3 farklı okul, yerde olur, demiştim sanırım biraz hızlı, şımarık ama o kadar da sevecen bir dönemim idi.

Okul bitince öğrenim biter sanıyordum; her gün öğrenmenin bu denli keyifli olduğunu "keşke" orta okul zamanında anlasaydım...Yüksek öğretim dönemim ise fotoğrafçılıkta zirve yaptığım zaman oldu; Tanıştığım birbirinden değerli hocalarım ile açtığımız sergiler ve sonrasında açtığım kişisel sergilerle Türkiye'nin pek çok ilinde fotoğraf severler ile buluşma imkanı buldum. Mesleğimin getirisi olan grafik tasarım ile fotoğrafçılığı algılamak zaman zaman kolayda olsa asıl tecrübeyi sokaklarda buldum. Yazılım uzmanlığı alanındaki çalışmalarım yanı sıra grafik tasarım, seo (arama motoru optimizasyonu), site optimizasyonu, eticaret yazılımı ve güvenliği, kurumsal kimlik çalışmaları ve son olarak fotoğrafçılık ile sektörde devam etmekteyim.

Kreatig Yazılım ve Tasarım OfisiUzun süredir yer almış olduğumuz dijital ajans sektörü içerisnde lider konumda bulunmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Oldukça geniş bir iş alanına hitap etmekle birlikte, dijital anlamda aradığınız tüm çözümleri sizlere sunuyoruz. Kurumsal veya bireysel web tasarımı, SEO çalışmaları, kurumsal kimlik tasarımları, e- ticaret sitesi oluşturma ve tasarımları yanı sıra sosyal medya yönetimi gibi tüm hizmetlerimiz alanında uzman ve deneyimli kadromuz eşliğinde sunulmaktadır.

Dijital dünyada sizlere kısa sürede getirisi olacak olan tüm çalışmalar, tecrübeli ekip arkadaşlarımız aracılığı ile yapılmaktadır. Yılların getirmiş olduğu deneyim yanı sıra, değişen dijital dünyayı da yakından takip ederek hizmet vermekteyiz. Her zaman en iyisi için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Hakkımızda

<< >>