medya@uobenkural.com.tr  ||  0 850 305 08 24 Hakkımızda Künye Bize Ulaşın
IMG-LOGO
  • Nevin Arvas, "Yılın En İyi Çıkış Yapan Yazarı" Ödülünü Kazandı
  • Murat Kaynak'ın ilk single'ı olan "Kayboluyorum" yayında
  • Ebru Yaşar Yeni Rekorlara İmza Atıyor
  • Yılmaz Morgül: "O Kişinin Adını Ağzıma Bile Almak İstemiyorum"
  • Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Ödülleri İçin Geri Sayım Başladı
  • İnci Taneleri’nde sezon finali
  • Yavuz Bingöl'ün Şanlıurfa'daki Türkü Dolu Gecesi
  • Serdar Kılınç "Yılın En Dikkat Çeken Fantezi Müzik Sanatçısı" Ödülünü Kazandı
  • Müzik Tutkum Her Şeyden Önce Gelir

Dünyanın En Ünlü Ünsüz Oyuncusu Neslihan Özyetiş: Parlayan Yıldızın Headshot Çekimi

Magazin - 21/05/2024 125 Gösterim 0 Yorum
Tiyatro ve sinema dünyasının yetenekli oyuncusu Neslihan Özyetiş, son zamanlarda gösterdiği performanslarla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Sanat dünyasında kendine sağlam bir yer edinen Özyetiş, sahip olduğu yetenek ve karizmasıyla birçok projede yer aldı. Ancak, geniş kitleler tarafından henüz tam anlamıyla keşfedilmemiş olan bu yetenekli sanatçı, ona hak ettiği ünü kazandıracak adımları atmaya kararlı.

Neslihan Özyetiş, profesyonel fotoğrafçı Oben Kural ile gerçekleştirdiği headshot çekimi ile gündeme geldi. Kural, çekim boyunca Özyetiş'in doğal ve samimi hallerini yakalamayı başardı. Bu çekimler, Özyetiş'in oyunculuk kariyerindeki önemli adımlardan biri olarak değerlendiriliyor. Sanatçının farklı karakterlere bürünebilme yeteneğini gözler önüne seren bu fotoğraflar, gelecekteki projelerinde ona büyük avantaj sağlayacak.

Oben Kural, çekim sonrası yaptığı açıklamada, "Neslihan ile çalışmak gerçekten büyük bir zevkti. Onun enerjisi ve profesyonelliği, çekim boyunca harika kareler elde etmemizi sağladı. Kendisinin gelecekte çok daha büyük başarılara imza atacağına inanıyorum," dedi.

Özyetiş, tiyatro sahnesinde sergilediği başarılı performanslarla tanınsa da, sinema dünyasında da adından söz ettirmeye başladı. Geçtiğimiz yıl vizyona giren bağımsız bir filmdeki rolüyle eleştirmenlerden tam not alan oyuncu, yeni projelerle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Oyuncunun hayranları, Oben Kural tarafından çekilen headshot fotoğraflarını heyecanla bekliyor. Bu fotoğraflar, Özyetiş'in sanatını ve kişiliğini yansıtarak ona yeni kapılar açacak. Neslihan Özyetiş, "Dünyanın en ünlü ünsüz oyuncusu" unvanını taşısa da, yeteneği ve azmi ile bu unvanı çok daha büyük bir üne dönüştüreceğine hiç şüphe yok.

Önümüzdeki dönemde tiyatro sahnelerinde ve beyaz perdede daha sık göreceğimiz Neslihan Özyetiş, sanat dünyasındaki yolculuğunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Kendisine başarılar diliyor ve onu yakından takip etmeyi sürdüreceğiz.

Haberler

IMG
Gaziantep'te Sosyal Yardımlaşma İçin Ekmek Üretim Fabrikası Faaliyete Geçti

Şehrin ekmek ihtiyacını karşılamak üzere HAYDİ büfeleri için kurulan ekmek üretim fabrikası tamamen doğalgaz ile çalışacak. Günlük 80 bin adet ekmek üretme kapasitesine sahip olacak tesis, 13 bin metrekarelik bir alanda, 5 bin 700 metrekare kapalı alan üzerinde bulunuyor. Tam ...

- 10/06/2024
IMG
BÜYÜKŞEHİR’DEN İSRAİL’E KIRMIZI IŞIK!

İsrail ordusunun Filistinlilere yönelik soykırıma dönüşen saldırılarına hem Türkiye hem de Trabzon Büyükşehir Belediyesi sessiz kalmıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail'in vahşice saldırılarına karşı ortaya koyduğu tavır doğrultusunda Büyükşehir Belediye ...

- 10/06/2024
IMG
Büyükşehir, Çocuklara Doğa Sevgisini Aşılamak İçin Gezi Organize Etti

Büyükşehir, teknik gezi etkinliği düzenledi. Bu kapsamda Cengiz Topel ve Necati Bolkan İlköğretim Okulu 4. sınıf öğrencileri, Türkiye'nin en büyük geri dönüşüm tesislerinden biri olan ÇEVDOSAN'ı ziyaret etti. Atıkların kaynağından toplanması, taşınması, ...

- 10/06/2024
IMG
Başkan Güler'in Sürpriz Kumru Keyfi

19 ilçeyi adım adım dolaşan ve yatırımları yerinde takip eden Başkan Güler, Kumru ilçesini ziyaret etti. Kumru ilçe ziyaretinde, ilk olarak Belediye Başkanlığına tekrar seçilen Yusuf Yalçuva'yı ziyaret ederek başlayan Başkan Güler, daha sonra esnaf ve vatandaşlarla bir araya ...

- 10/06/2024
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10